Tina Maria Stahl

Tina Maria on Gong-Academy.com ja Kundalini Yoga Taani asutaja ja tegevjuht.
Ta viib kirglikult läbi koolitusi ja kursusi gongi, gongirännaku ja -Puja mängimiseks, samuti korraldab rahvusvahelisi retriite ja koolitusi.
Aastal 2019 osales ta esimeses Gongi õpetajate koolitusprogrammis koos Don Conreauxi ja Gongmuse Suranaga, samuti korraldab ta gongide meistri Mehtab Bentoni ja Don Conreauxi abil edasijõudnutele gongide meistrikursusi.

Noores eas kohtus ta 1980. aastal Prantsusmaal Loches asuvas kundalini joogalaagris Kundalini jooga meister Yogi Bhajaniga.
Yogi Bhajan andis tema 21. sünnipäeval kodulinnas Kopenhaagenis Rebirthing taassünni töötoa, millest sai tema eluaegse pühendumise algus, õpetamine ja õpetuste jagamine. Yogi Ji tutvustas Tina Mariale Sat Nam Rasayani ja Gongi 1990-ndate aastate alguses, nüüdseks on ta peaaegu 30-aastase kogemusega Gong-Akadeemia ja Taani Kundalini jooga tegevjuht.

Tervendamist õppis ta Sat Nam Rasayani meister Guru Dev Singhiga 1994. aastast ning tal on SNR L2 kraad. Praegu õpib ta Guru Dev Singhi isiklikul juhendamisel 3. tasemel.

2018. aastal reisis Tina Maria koos Grand Gongi meistri Don Conreaux’ga, ja gongimuusa Suranaga läbi Sloveenia, Bosnia ja Horvaatia koos 30 gongimängijaga kogu maailmast, et osaleda rahu karavanil.

2019. aastal osales ta koos Don Conreauxi ja gongimuusa Suranaga kõigi aegade esimeses Gongi õpetajate koolitusprogrammis.

Rahu Gongi karavan korraldab terves Balkani piirkonnas tasuta kontserte, pakkudes Gongi püha tervendavat heli piirkondadele, mis on laastatud valude ja sõja õuduste poolt.

Rohkem infot: http://gong-academy.com/