Sel aastal oleme Sulle koostanud spetsiaalse festivaliprogrammi. Me saame kokku, et lõõgastuda, tervendada ja tugevdada oma elu …
Sina ja sinu lähedased on meile olulised ning koos me naudime, tähistame ja toome rahu Maale.
Liitu meiega!

Töötoad on mõeldud kõigile, sõltumata vanusest, taustast või varasematest jooga- ja meditatsioonikogemustest.

Teemad on väga praktilised ning mõeldud kõikidele osalejatele, et leida juhatust neil tormilistel aegadel

Kiika peagi siia tagasi – täiendame infot jooksvalt.

Kogu festivali programmi vaata siit

Shakti Tants®
Jaipreet Kaur (Anu Sööt)

Shakti Tants® on teadliku ja palvusliku tantsu vorm, milles erinevad tantsuvormid, -stiilid ja -rütmid on ühendatud hingamise, keskendumise ja energiatööga. See loob võimsa joogaliku tööriista enda tasakaalustamiseks, loomaks harmooniat ja kogemaks lõpmatust selle lõpliku inimkeha sees. Sel tantsuvormil on erinevaid faase pehmetest venitustest kuni dünaamiliste seisvate harjutuste ja vaba tantsu, lõdvestuse ja meditatsioonini.

Shakti Tants® on loodud Sara Avtari poolt, kes on kundalini jooga õpetaja ja eluaegne tantsija, ning kes sai Yogi Bhajani õnnistuse aastal 2001.

Tantra Gong
Sat Ram Tina Maria Stahl

Selles kahetunnises töötoas uurime meeste ja naiste polaarsusi enda sees ja meie suhteid lõpmatusega.
Me töötame koos kriyaga “neutraalse jõu” nimel, üksi ning paarides 2 ja 2, kasutades gongi mängimise ajal sügavat pilku.
Sügava kuulamise ajal hõlbustab meie teekonda vägev gongide vibratsioon. Olles täielikult kohal siin ja praegu, muundame duaalsuse ja asume oma hinge mina neutraalsesse olekusse, äratades Jumala endas.

Narayan šabad
Terri Prabhudeep

KOSUTA OMA HINGE, mantra töötuba Narayan Šabadiga.
“Narayan” on seotud vee kvaliteediga. Nii nagu taim vajab õide puhkemiseks vett, turgutab Narayani laulmine Sinu algset olemust, et Sinu hing saaks õitseda täies ilus.
Narayan on vibratsioon, mis aitab taastada elu ning see taas värskeks, lopsakaks ja roheliseks muuta.

Võite laulda Narayan Šabad’it kosutuseks oma elu tormituultes kannatada saanud südamele. Kui hing on läbi elanud põuaperioodi, võib see rahustav sõnade kombinatsioon kosutavat “vihma” tuua.

Samuti on pühakirjades kirjutatud, et Narayan Šabad suudab kaitsta surma eest.

TAASTAGE SEE, MIS ON KAOTATUD!
KAITSKE SEDA, MIDA TULEB SÄILITADA!

Töötuba viib läbi omaloodud mantramuusikaga Terri Prabhudeep – Hatu Mõisa perenaine, Kundalini jooga õpetaja, õpetajate koolitaja ja mantramuusik.
Töötuppa on oodatud kõik, kes tunnevad kutset koos heliseda ja seeläbi kõrgemat sagedust kogeda.
Eelduseks ei ole viisi pidamine, mantra tundmine, ega eelnev kogemus Kundalini joogast.

Töötoas uurime Narayan Šabadi tähendusvälja ja hääldust, praktiseerime dünaamilisi meditatsioone ja päeva lõpetame kogemusliku mantrameditatsiooniga.
Mantrad ja šabadid on osa Kundalini jooga rikkalikust traditsioonist.
Mantra on võnkumine – heli ja rütmi kordus, mis suunab ja kontrollib meelt. Mantra loitsimine mõjutab Sind läbi suulae meridiaanipunktide, oma tähendusega, oma rütmiga, oma energiamustriga ja Naadiga – peentasandi universaalne heli, mis on olemas kõiges.
Õigesti loitsides aktiveerib mantra närvisüsteemi ja aju kindlaid piirkondi ning võimaldab sedasi muuta oma seisundit.

Mantrate tähendusväli on mitmekihiline.
Mantrad on elavad energiad ja see, kuidas nad töötavad või mis kogemusi Sinus tekitavad, sõltub nii Sinu hetke energiast ja ka maagilisest alkeemiast. Lauldes, seguneb Sinu energia mantra energiaga ja omandab elava, dünaamilise kvaliteedi. Mis iga laulja puhul ja ka igal päeval võib olla erinev.
Sageli leiad mantra või esitaja, kelle vibratsioon vastab Sinu omale, ja see loob jumaliku kogemuse.

Relax & Renew
Tejpal Kaur

Teeme jalutuskäigu oma meelsusesse ja harjumustesse. Oma meele harjumuste LÕDVESTU & TAASTU sügavuti Kundalini jooga ja valguskristallide meditatiivses energias.

See lõdvestav töötuba algab pehmete Kundalini jooga harjutustega ome keha ja närvisüsteemi lõdvestamiseks, et sellele energiat tõstvale kogemusele baas luua. Sellele järgnevad meditatsioonid.

Kristallienergiaga meditatsioonide ajal suudame me täielikult lõdvestuda ja avaneda uutele valgusenergiatele, uutele inspiratsioonidele, nägemustele, selgusele ja kõrgema teadlikkuse seisundile.
Kõrge valgus-sageduslik informatsioon stimuleerib Kundalini energia liikumist sinu tšakrates ja kümnes kehas, et sinu teadlikkuse seisundit tõsta.

Hingamine kui Sinu esmane tööriist tasakaalu saavutamiseks ja säilitamiseks
Piret Sada Ram

Hingamine on võimas ning ainulaadne tööriist, mille oleme siia ilma sündides kaasa saanud. Läbi hingamise on meie hing ühenduses praanaga. Praana on meie hinge toit. Joogi Bhajan on öelnud: “Sinu hing vajab toitu. Ta on näljane. Ta vajab, et Sa toidaksid teda ja ta dieet on praana, mis tuleb läbi õhu ning rikastab Sind seestpoolt.”
Töötoas räägime hingamisest ja sellest, et meie keha vajab nii mõnigi kord n.ö järele aitamist, et õpitud mittetervislikust hingamise mustrist vabaneda ja õppida ära uus, tervislik hingamise rütm, millega saame oma hinge toita. Kundalini joogas on palju lihtsaid, kuid samas väga võimsaid tehnikaid, kuidas ammutada endasse läbi hingamise veel rohkem rõõmu, rahulolu ning tasakaalu.

Veteema kingitus
Taranbir Kaur

Joogas ühendud oma Lõpmatu minaga, et olla siin ja praegu, olla ehe. Muinasjutu “Veteema heategu” toel avad lõputu allika just Sinu enda sees, et olla taas ühenduses.

Väljakutse iseendale ja ajupoolkeradele.
Jaipreet Kaur (Anu Sööt)

Väljakutse iseendale ja ajupoolkeradele. Sinu isiklik tasakaal, kohalolu ja vägi sõltub sellest kui hästi sa iseendas kohal oled. Sinu iseendas kohalolu sõltub sinu ajupoolkerade sünkroonsusest ja tasakaalus funktsioneerimisest. Kohtume, et tasakaalustada oma polaarsusi – vasakut-paremat, ema-isa, mees-naine, jah-ei, võtan-annan poolusi. Kui oled iseendaga, enda autentse olemusega kooskõlas, tasakaalus ja kontaktis, alles siis saad luua efektiivset, ausat ja vaba suhet teistega, võtta vastu teiste terviklikkust täieliku empaatia ja intuitsiooniga.

Milleks meestele jooga ja mida naised tahavad
Ats Ravprem

Jooga annab mehele mentaalse tasakaalu, korras närvisüsteemi, hea füüsise, õpetab ennast tundma ja oma intuitsiooni usaldama, hoiab keha terve ja tugeva, meele terava ja selge ning energia küllusliku.
Meeste jooga on suunatud mehele nii, et suurem oma harjutustest on dünaamiliselt füüsilised ja jõulised, mitte staatilised venitusharjutused. Meditatsioonides on lähtutud just mehele vajalikust – potents, potentsiaal, stabiilsus. 
Mehed on teistsugused kui naised ning sageli on lihtsam alustada joogaga tegelemist just teiste meestega koos.

Healing Tent
Festivali tervendustelgis saate lõõgastuda ja lisaenergiat ning saada juhendamist, abi ja tervendamist.

Meditatiivne tervendamine
Prabhudeep Singh

Meditatiivne Tervendamine™ kuulub täiendava ravimetoodika alla. Siin saavad kokku iidsed transformeerivad meditatsioonid, bhakti jooga energeetiline ülendamine ja kaasaegse süvapsühholoogia kompetentsus. Meditatiivse Tervendamise™ eesmärgiks on edendada head tervist, luua tervendust ning tasakaalustada meie enda loomulikku keha-meele seisundit. Antud meetod loob harmooniat sellesse dünaamilisse suhtesse, mis eksisteerib peentasandi ja käegakatsutava maailma vahel.

Aura Clearing
Tejpal Kaur

Tejpal on Teemantvalguste preestrinna. Ta kasutab AURA PUHASTAMISEKS oma MINU PUHAST KANALIT ja kauneid kergeid kristallienergiaid, et puhastada karma, hirmud, emotsioonid ja mõttemallid füüsilisest ja kõigist teistest vaimsetest kehadest. Ta toetab paljusid, et nad saaksid kontakti oma isiklike vaimujuhtidega. Ta pakub ja müüb ka malasi ja valguskristalle, mis tõukavad ja stabiliseerivad teemantvalguse keha protsessi.